KONST / Litografier / Färglitografi 12757258
nr 1275 7258
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, "Berzeli park våren 1975". Signerad, numrerad 44/225. Motivet: 35x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 16 september 2019
kl 19:46:58
100 kr
200 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube